?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Бориславский район Дрогобычской области

Втрати населення Борислава та Східниці, представників цивільної радянської влади, міліції та „ястребків” під час боїв між ОУН-УПА з серпня 1944 до 1953 рр.

Анісімов Іван Степанович, 1920 р.н., рос., Східниця, механік автоколони V нафтопромислу, вбитий 17.09.1946 р.
Большаков Анатолій Іванович, 1923 р.н., рос., бухгалтер, вбитий 11.11.1951 р.
Баранников Василь Сергійович, 1928 р.н., військовослужбовець в/ч 6427, рос., вбитий 12.09.1049 р.
Бащенк Яків Леонтович, 1905 р.н., інвалід ІІ групи, вбитий 07.09.1945 р.
Бровар Григорій Степанович, 1863 р.н., сторож ІХ нафтопромислу, вбитий 16.07.1946 р.
Булкін Андрій Іванович, 1901 р.н., рос., пшоновар озокеритної шахти, вбитий 21.08.1950 р.
Вільніцький Антон Миколайович, 1905 р.н, білорус, пшоновар озокеритної шахти, повішений 10.11.1947 р.
Вільніцький Георгій Антонович, 1938 р.н., білорус, учень СШ № 3, повішений 10.11.1947 р.
Вірт Осип Михайлович, 1900 р.н., голова профспілки 8 нафтопромислу, вбитий 12.02.1945 р. бійцями ОУН.
Герник Антон, загинув 29 березня 1949 р. в Губичах, згорів у хаті під час бою між бійцями УПА та НКВС.
Герник Марія, загинула 29 березня 1949 р. в Губичах, згоріла у хаті під час бою між бійцями УПА та НКВД.
Журавчак Осип Михайлович, 14.02.1919 р.н., Східниця, вбитий 02.05.1952 р. „ястребками”.
Заліщук Євстахій Михайлович, вбитий „ястребками” в листопаді 1945 р.
Івасечко Михайло Михайлович, 1926 р.н., укр., вбитий 14.04.1947 р.
Ільків Степан Васильович, 1939 р.н., укр., вбитий гранатою 07.07.1949 р.
Калантась Олександр Іванович, 1910 р.н., восковар озокеритової шахти, повішений.
Каторчин Микола Олексійович, 1904 р.н., рос., гол. бухгалтер, вбитий 31.06.1949 р.
Кірч Михайло Панькович,1916 р.н., укр., пом. оператора ІХ нафтопромислу, вбитий бійцями УПА 30.08.1946 р.
Клепач Микола Іванович, 1929 р.н., укр., вбитий 29.07.1948 р.
Коваль Андрій Базильович, 1900 р.н., с. Східниця, поляк, водій V нафтопромислу, вбитий пострілом 16.11.1945 р.
Коновалова Діаса Григорівна, 1924 р.н., рос., вбита 25.05.1945 р.
Королишин Степан Іванович, 1920 р.н., укр., міліціонер, вбитий 13.12.1947 р.
Коцко Володимир Степанович, 1926 р.н., нач. Комунгоспу, вбитий бійцями УПА 16.01.1946 р.
Коцко Броніслава Теодорівна, 1927 р.н., вбита бійцями УПА 16.01.1946 р.
Кравцева Катерина Іванівна, 1904 р.н., рос., вбита бійцями УПА 19.02.1947 р.
Кравцева Елена Миколаївна, 1930 р.н., рос., вбита бійцями УПА 19.02.1947 р.
Кудрявцев Дмитро Іванович, 1095 р.н., рос., заготівельник, вбитий бійцями УПА 07.08.1947 р.
Кулинич Анна Петрівна, 1925 р.н., укр., померла від поранення в голову 09.09.1945 р.
Кунців М., оператор 1-го нафтопромислу, повішений в квітні 1946 р.
Кунців Богдан, син Кунціва М., повішений в квітні 1946 р.
Кунців – дружина Кунціва М., вбита в квітні 1946 р.
Кутковський Осип Михайлович, 1889 р.н., інженер 2-го нафтопромислу, вбитий 13.04.1945 р.
Кутковська Марія Станіславівна, 1904 р.н., вбита 13.04.1945 р.
Кутковський Юліан Осипович, 1931 р.н., вбитий 13.04.1945 р.
Кушнір Євген Андрійович, 1925 р.н., боєць ВОХР, вбитий під час виборів 18.12.1947 р.
Кушнір Євген Андрійович, 1925 р.н., укр., боєць ВОХР, вбитий під час виборів 18.12.1947 р.
Лабанців Ілько Іванович, 1920 р.н., вбитий у 1944 р.
Лейбич Микола Григорович, 1896 р.н., укр., охоронник ВОХР, вбитий 20.12.1945 р.
Лейбич Федір Григорович, 1914 р.н., укр., начальник охорони „Укрнафта”, вбитий бійцями УПА 22.10.1946 р.
Лейбич Олена Іванівна, 1914 р.н., укр., вбита бійцями УПА 22.10.1946 р.
Лесюк Стах, 1903 р.н., смт Східниця, вбитий у 1944 р.
Лесюк Михайло, 1919 р.н., смт Східниця, вбитий у 1944 р.
Лігарські Франц Осипович, 1882 р.н., поляк, коваль, вбитий 03.09.1945 р.
Логут Андрій Теодорович, 1898 р.н., поляк, майстер-прораб контори буріння, вбитий 24.05.1945 р.
Лучінській Василь Петрович, 1910 р.н., рос., секретар обкому профспілки повішений 23.07.1948 р.
Луців Михайло Григорович, 1904 р.н., укр., оператор ІІ нафтопромислу, вбитий 16.07.1947 р.
Луців Розалія Артемівна, 1906 р.н., укр., домогосподарка, вбита 16.07.1947 р.
Луців Богдан Михайлович, 1931 р.н., укр., учень, вбитий 16.07.1947 р.
Мазур Василь Іванович, 1896 р.н., укр., Східниця, моторист V нафтопромислу, помер від вогнепальної рани 1945 р.
Мазуренко Семен Лукич, 1924 р.н., Східниця, укр., водій V нафтопромислу, вбитий 12.07.1947 р.
Майхрович Мечислав Олександрович, 1925 р.н., поляк, пом. бурильника VІІІ нафтопромислу, помер від поранення 11.05.1945 р.
Малуш Михайло Отаназович, 1915 р.н., укр., робітник контори буріння, вбитий 12.01.1946 р.
Марич Михайло Іванович, 1903 р.н., поляк, дестиляторщик, вбитий 03.01.1945 р.
Марухно Марія Йосипівна, 1928 р.н., укр., боєць 262 загону ВОХР, вбита 26.07.1948 р.
Матковський Роман Осипович, 1916 р.н., укр., електромонтер електростанції, вбитий 05.05.1945 р.
Михаць Магда Якубівна, 1914 р.н., трагічно загинула літом 1947 р.
Мойсевич Федір Олександрович, 1923 р.н., оператор ІХ нафтопромислу, укр., вбитий 23.01.1951 р.
Мотовиляк Ярослав Степанович, 1940 р.н., укр., вбитий 10.02.1949 р.
Начас Іван Назарович, 1925 р.н, смт Східниця, задушений 07.06.1947 р.
Онишків Ольга, 1898 р.н., смт Східниця, загинула 21.04.1945 р.
Орещенков Леонід Федорович, 1919 р.н., рос., помер від вогнепальної рани 25.08.1947 р.
Паперковський Едвард (Paperkowski Edward), 1899 р.н., Східниця, загинув 21.04.1945 р.
Пелехач Любомира Василівна, 1926 р.н., укр., вбита 26.02.1946 р.
Перешчна Віра Дмитрівна, 1922 р.н., рос., домогосподарка, вбита 09.09.1947 р.
Пинах Адам Юркович, 1931 р.н., поляк, вбитий осколками гранати 03.03.1945 р.
Підгурська Марія Андріївна, 1897 р.н., полька, різноробоча, застрілена 25.05.1945 р.
Пітровський В’ячеслав Владиславович, 1930 р., поляк, вбитий 08.10.1944 р.
Помірковський Едвард, Східниця, поляк, вбитий бійцями ОУН-УПА.
Помірковська, дружина Едварда, полячка, Східниця, вбита бійцями ОУН-УПА.
Попович Тадей Петрович, 1920 р.н., поляк, начальник друкарського цеху в друкарні, вбитий біцями УПА 29.06.1947 р.
Прокопик Микола Іванович, 1927 р.н., слюсар рудоуправління, помер (вбитий) вогнепальною зброєю 1952 р.
Прохонік Микола Іванович, 1927 р.н., укр., слюсар рудоуправління, вбитий 13.01.1952 р.
Ражева Лідія Миколаївна, 1924 р.н., рос., секретар енергокомбінату, померла від пострілу в голову 09.09.1945 р.
Рогуля Володимир Сергійович, 1925 р.н., рос., військовослужбовець в/ч 6427, вбитий через повішення 12.09.1949 р.
Сидоренко Іван Якович, дільничий, уповноважений 1 загону міліції, вбитий бійцями УПА, 04.07.1947 р.
Слободянюк Володимир Іванович, 1930 р.н., укр., охоронник, повішений 5.10.1947 р.
Смушкевич Кароль Іванович, 1880 р.н., поляк, сторож ІV нафтопромислу, убитий 22.11.1945 р.
Сьлєнчко Анеля Байтазаровна, 1922 р.н., полька, домогосподарка, вбита 18.01.1945 р.
Титикайло Юзефа Григорівна, 1931 р.н., учениця, убита невідомими, 22.10.1947 р.
Тлустий Фелікс Андрійович, 1921р.н., укр, робітник товарної кантори, повішений 08.05.1948 р.
Тузиченко Микола Олександрович, 1912 р.н., укр., опер. працівник МВД, убитий бійцями УПА 07.08.1949 р.
Ураєв Леонід Іванович, 1921 р.н., рос., робітник лісопильного заводу, вбитий 31.01.1946 р.
Чернов Микола Іванович, 1921 р.н., судовий виконавець, рос., убитий бійцями УПА 16.07.1946 р.
Черепанов Петро Федорович, 1908 р.н., начальник лісопункту в Тустановичах, убитий бійцями УПА 12.06.1946 р.
Чередниченко Степан Григорович, 1909 р.н., начальник 1-го відділу міліції, убитий бійцями УПА 16.01 1946 р.
Чешифиян Микола Данилович, 1922 р.н., укр., стрілок 263 загону ВОХР, убитий 15.07.1949 р.
Шерерт Зігмунд, Східниця, поляк, вбитий бійцями ОУН-УПА.
Шерерт, Східниця, дружина Зігмунда, вбита бійцями ОУН.-УПА.
Шерерт, Східниця, дитина Зигмунда, вбита бійцями ОУН-УПА.
Шимейко Семен Якубович, 1891р.н., укр., бригадир VІІІ нафтопромислу, вбитий 02.02.1945 р.
Шикета Микола Онуфрович, 1909 р.н., укр., гірник, убитий 13.11.1949 р.
Фаєк Іван Іванович, 1900 р.н., голова обкому профспілок нафтової промисловості, поляк, убитий бійцями УПА 10.08.1945 р.
Федорченко Василь Васильович, 1920 р.н., укр., вчитель ремесленого училища № 4, вбитий 21.08.1945 р.
Філібрович Михало Броніславович, 1902 р.н., поляк, пом. бурильника, вбитий 17.01.1946 р.
Яценко Микола Іванович, рос., боєць 262 загону ВОХР, убитий 03.07.1948 р.


Источник: Р.Тарнавський, О.Микулич. «Книга пам’яті бориславців та східничан». – Дрогобич, 2004.
promo yadocent октябрь 22, 05:37 1
Buy for 80 tokens
40 лет назад на первой странице «Пионерской правды» №22 от 16.03.1979 появился анонс «Пишем фантастическую повесть!» А на последней, самой интересной – вот такая затравка: первый выпуск повести-буриме «Звездолёт на Вяте». Это было мое первое знакомство с…

Comments

( 5 comments — Leave a comment )
livejournal
Sep. 21st, 2013 12:28 pm (UTC)
Еще один список жертв ОУН-УПА
Пользователь varjag_2007 сослался на вашу запись в записи «Еще один список жертв ОУН-УПА» в контексте: [...] приводит Еще один список жертв ОУН-УПА [...]
livejournal
Sep. 21st, 2013 04:15 pm (UTC)
Еще один список жертв ОУН-УПА
Пользователь sokura сослался на вашу запись в записи «Еще один список жертв ОУН-УПА» в контексте: [...] приводит Еще один список жертв ОУН-УПА [...]
livejournal
Sep. 21st, 2013 04:20 pm (UTC)
Еще один список жертв ОУН-УПА
Пользователь antipin_sl сослался на вашу запись в записи «Еще один список жертв ОУН-УПА» в контексте: [...] приводит Еще один список жертв ОУН-УПА [...]
(Anonymous)
Feb. 2nd, 2017 07:40 pm (UTC)
Смотрим фильм здесь, ребята
Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU
livejournal
Sep. 11th, 2018 09:30 pm (UTC)
Еще один список жертв ОУН-УПА
Пользователь varjag2007su сослался на вашу запись в своей записи «Еще один список жертв ОУН-УПА» в контексте: [...] приводит Еще один список жертв ОУН-УПА [...]
( 5 comments — Leave a comment )

Profile

1993
yadocent
yadocent

Latest Month

November 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow