yadocent (yadocent) wrote,
yadocent
yadocent

Фарионша врала не одна

Доктор філософських наук, професор Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, президент Українського філософсько-економічного наукового товариства, дійсний член Російської академії філософії господарства Володимир Васильович Ільїн зазначає: "Знаю Ірину Фаріон з 1983 року, коли вона була студенткою ІІ курсу філологічного факультету Львівської державного університету імені Івана Франка. Я тоді читав студентам-філологам піврічний курс філософії, яка тоді називалася "діалектичний матеріалізм"… Щодо ідеологічних поглядів: у процесі нашого спілкування проявилася її глибока неприхована неприязнь (а це був 1983 рік) до тодішньої влади. Для мене було певним відкриттям таке неприховане критичне ставлення до марксизму-лєнінізму, до комунізму. Вона з іронією ставилася до того, що це вчення може бути для когось сенсом життя. І тому сказати, буцімто вона була не те що членом КПСС, а навіть прихильницею цієї ідеології, – це те саме, що сказати, ніби Гітлер був гуманістом... Це нонсенс. Це дикість!..

Власне, така непримирима позиція і привела до того, що найкраща студентка не змогла отримати направлення в аспірантуру, її не залишили працювати в університеті. Тож вона самостійно мусила пробивати собі дорогу в науку, шукати роботу. Водночас навіть менш талановиті студенти, які отримували підтримку КПСС, мали відкриту дорогу до успішної кар'єри. Ірина йшла до свого визнання тяжко, послідовно, сама знайшла собі роботу. Тому "Ірина Фаріон" і "КПСС" – це поняття взаємовиключні і несумнісні.

Источник http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/033159/

А теперь документ из Госархива Львовской области, фонд П-92, опись 2, дело 258.

Так и хочется спросить у профессора: Пане, чи ви у Сірка очі позичили?

Tags: документ, контрпропаганда
Subscribe
promo yadocent февраль 5, 06:00 1
Buy for 80 tokens
Я уже писал об идущей с конца прошлого года серьезной внутренней чистке и перетряске кадров в ДНР, в частности одновременной коллективной отставке сразу трех депутатов Нарсовета 20.12.2019. Оказывается, игра продолжается. Еще 6.12.2019 были досрочно прекращены депутатские полномочия…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments